Adıyaman çelikhan tütüncüsü adıyaman tütünü

        Çelikhan Algan tütünü

En iyi çelikhan tütünü Çelikhan Algan tütünü, Çelikhan tütünü Süper Lüx, Çelikhan Tütünü FiyatTütün ülkemizde yetiştirilen ve oldukça büyük ilgi gören bir endüstriyel tarım bitkisidir. Ülkemizde tütün yetiştirilirken makine gücünden çok insan gücü kullanılır. Tütünün fidelerinin ayrılması, dikilmesi, tütünün çapalanması, dizilmesi ve kurutulması insan gücü gerektiren işlemler olarak karşımıza çıkmaktadır. Tütün yetiştirildiği coğrafi bölgelere göre kalite açısından farklılık göstermektedir.

Ülkemizde yetişen en kaliteli tütünler Adıyaman ve Çelikhan tütünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu tütün türlerini diğerlerinden daha ön plana çıkaran özelliği boğazda acı tat bırakmaması ve rahat içimidir. Üstelik bu tütün türü üretilirken hiçbir koruyucu ya da yabancı madde kullanılmaz. Doğal olarak direk üretildiği gibi tüketilebilir. Açık tütünler temelde doğal ve ithal ütünler olmak üzere ikiye ayrılır. İthal ürünler raf ömürleri uzaması için oldukça fazla katkı maddesi ve koruyucu içermektedir ve bu durum tütünün kalitesini bir hayli düşürür. Bunun aksine doğal tütünler hiçbir koruyucu madde içermez. Sizler de tamamen doğal ve kaliteli Çelikhan tütünü tüketmek istiyorsanız gönül rahatlığı ile Çelikhan tütüncülük internet sitemizi ziyaret edebilir ve buradan kaliteli hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz. Piyasada Adıyaman tütünü adı altında satılan her tütün ne yazık ki yöremize ait değildir.

Adıyaman tütünü ya da Çelikhan tütünü ilk içişinizde sizlerin damağında farklı bir lezzet bırakacaktır. Sizler de bu kaliteli tütünden satın almak istiyorsanız artık oldukça kolay bir şekilde web sitemizi ziyaret edebilir ve kolayca siparişinizi oluşturma fırsatını elde edebilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinden sizlere sunduğumuz bu satış hizmetinden faydalanmak oldukça kolay. Üstelik web sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde sizlere özel ücretsiz kargo ya da kapıda ödeme imkânından da faydalanma şansına sahip olabilirsiniz. Sizler de orijinal Çelikhan tütünü almak istiyor ama güvenilir bir adres bulamıyorsanız artık doğru yerdesiniz. Hemen şimdi yalnızca tek bir tık ile internet sitemiz üzerinden hızlıca bize ulaşabilir dilerseniz toptan dilerseniz de perakende bir şekilde alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çelikhan tütüncülük siz müşterilerimize her zaman en profesyonel ve en hızlı şekilde yardımcı olacaktır. Artık sizler için güvenilir Çelikhan tütünü burada.

Toptan Tütün Fiyatları
Tütün İçim Fiyat
Sarmalık lüks Hafif, orta 15-19 TL
kahverengi Sarmalık açık Hafif, orta 16-28 TL
Sarmalık sarımtırak Hafif, orta 30-39 TL
kahverengi Sarmalık koyu Hafif, orta 35-35 TL
süper içim Tezgahlık Orta, sert 36-39 TL
sarımtırak Tezgahlık Hafif, orta 31-30 TL
açık kahverengi Tezgahlık Hafif, orta, sert 36-46 TL
Tezgahlık kızıl Sert 41-46 TL
Sarı Dağ Tütünü Tatlı sert 52-59TL
Süper kızıl Orta, sert 56-61 TL
Parliament kıvamında Orta, sert 46-69 TL
Marlboro kıvamında Orta, sert 55-69 TL
Çelikhan Tütünü Hafif, orta, sert 50-80 TL
Adıyaman Tütünü Hafif, orta, sert 35-95 TL

Çelikhan Algan tütünü

Tütün aşamalı olarak işlenen ve bu aşamalar sonucunda tüketicinin karşısına çıkan bir üründür. Tütün ülkemizde pek çok coğrafi bölgede yetişmektedir. Fakat tütünler kalite açısından farklılık gösterir. Ülkemiz topraklarında yetişen en kaliteli tütünlerden birisi de Çelikhan algan tütünü olarak bilinmektedir.

Tütünler en temel perspektifte doğal tütünler ya da ithal ürünler olarak ikiye ayrılır. İthal tütünler zaten kalite açısından doğal tütünlerle kıyaslayınca oldukça kötü tütünlerdir. Çünkü ithal tütünlerin saklanması ve muhafaza edilmesi, uzun süre raf ömrü olması için içine çeşitli koruyucu ve yabancı maddeler koyulur. Bu nedenle de ithal tütünler çok fazla tercih edilmez. Bunun aksine tamamen doğal olan tütünler çok fazla tercih edilir. Çünkü doğal tütünler içerisinde herhangi bir yabancı madde bulunmaz. Doğal tütünler Anadolu’nun topraklarından çıkarak çeşitli aşamalar sonucunda siz müşterilerimize ulaşır. Bu yüzden doğal tütünler çok daha fazla tercih edilir.

Artan sigara fiyatlarının da bir sonucu olarak artık ülkemizde tütün tüketimi çok daha fazla olmuştur. Bu nedenle de insanlar kaliteli bir tütün arayışı içine girmişlerdir. Kaliteli, yumuşak içimli ve doğal tütün arayanlar Çelikhan algan tütünü tercih ederek yumuşak içimin keyfini çıkarabilir. Sizler de eğer Çelikhan tütünü ya da Adıyaman tütünü almak istiyorsanız gönül rahatlığı ile Çelikhan tütüncülüğü tercih edebilirsiniz. Çelikhan tütüncülük olarak bizler siz müşterilerimize her zaman en kaliteli ürünler ile en iyi şekilde hizmet sunuyoruz. Sizler de artık internet sitemize girerek Çelikhan tütüncülükten Çelikhan algan tütünü satın alabilirsiniz.

Üstelik internet sitemizde size özel bulunan ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkânını da değerlendirebilirsiniz. Bizler Çelikhan tütüncülük olarak her zaman siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunmayı hedefledik ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak sizlere web sitemizden alışveriş hizmeti sunuyoruz. Sizler de dilerseniz perakende dilerseniz toptan tütün alışverişlerinizi internet sitemiz üzerinden hızlıca gerçekleştirebilir ve buradan oldukça uygun fiyatlara hizmet alma şansını elde edebilirsiniz. Çelikhan tütüncülük olarak her zaman siz müşterilerimiz için en iyi kalite ürünlerle siz müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Adıyaman Tütünü Satın Al

Çelikhan tütünü Süper Lüx

Tütün, son zamanlarda artış gösteren sigara fiyatlarının da bir sonucu olarak her geçen gün daha fazla insan tarafından tercih edilen bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Tütün üretimi ülkemizde geniş kitleler tarafından yapılmaktadır. Tütün tarımı insan gücüne dayalı olan ve emek isteyen bir tarım türüdür. Kaliteli bir tütün Anadolu topraklarında Anadolu insanımız tarafından yıllardır üretilmektedir. Tütünler kalite açısından farklılık göstermektedir. Bu tütünler arasında en kalitelilerinden birisi de Çelikhan tütünü Süper Lüx olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eğer sizler de kaliteli bir tütün ürünü satın almak istiyorsanız mutlakla kaliteli ve doğal tütün tercih etmelisiniz. Tütünler hem doğal hem de ithal olabilir. İthal tütünler içerisinde birden fazla koruyucu ve katkı maddesi içerdiği inçin çok fazla tercih edilmez. Bunun aksine doğal tütünlerden birisi olan Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü, tütün severler tarafından en çok tercih edilen tütün türleridir. Sizler de bu Adıyaman ya da Çelikhan tününü tercih ederek oldukça rahat içimli, doğal bir tütüne sahip olabilirsiniz. Bizler Çelikhan tütüncülük firması olarak Adıyaman’da başlayan ve biten bu tütün serüvenini sizlere ulaştırmak adına her geçen gün sizlere ulaşıyoruz.

Çelikhan Tütünü Toptan Fiyatları

Tütün son yıllarda artan sigara fiyatlarından dolayı pek çok kişi için vazgeçilmez bir tercih haline gelmiş durumdadır. Tütün ülkemizde pek çok yerde yetişen ve oldukça fazla tüketilen bir üründür. Tütün tarımı oldukça fazla emek gerektiren ve belirli bir süreci olan tarım türüdür. Tütün tarımının neredeyse her aşamasında insan gücü kullanılmaktadır. Ülkemizde yer alan en kaliteli tütünler Adıyaman ve Çelikhan tütünleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu iki tütün de Anadolu insanı tarafından yetiştirilir ve tamamen doğal bir şekilde sizlerin tüketimine sunulur.

Çelikhan Tütünü Toptan Fiyatları 2020 kıyaslama yapınca sizlere en iyi fiyatı sunan firma Çelikhan tütüncülük firmamızdır. Sizler de ülkemizde yetişen en kaliteli, en doğal tütünü en uygun fiyata satın almak istiyorsanız Çelikhan tütüncülük firmamızı tercih edebilirsiniz. Çelikhan tütüncülük firmamız siz müşterilerimize aracısız olarak tarlada yetiştirilen ve doğal bir şekilde kurutulup işlenen tütünü satışa sunmaktadır. Bu nedenle sizler de gönül rahatlığı ile Çelikhan tütüncülük firmamızı tercih ederek tütün alışverişi yapma fırsatını elde edebilirsiniz.

Sizler de en uygun Çelikhan Tütünü Toptan Fiyatları ile alışveriş yapmak istiyorsanız hemen şimdi gönül rahatlığı ile internet sitemizi ziyaret edebilir ve bu şekilde oldukça rahat ve kaliteli bir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Çelikhan tütüncülük olarak her zaman önceliğimiz siz müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu nedenle bizler en kaliteli tütünü siz müşterilerimize en kısa süre içerisinden en uygun fiyatlara ulaştırıyoruz.

Adıyaman Çelikhan Tütünü

Anadolu topraklarında yetişen içimi hafif ve en keyif veren tütünü, Adıyaman Tütünü. Hem doğal üretim olması hem de koruyucu içermemesi, Adıyaman tütününü Güzel Anadolu’muzun güzel insanlarının bir numaralı tütün tercihi haline getiriyor.

Hatta sadece Anadolu topraklarında değil Amerika da sigara firmaları Türk tütünü adı altında tütünler çıkarırken, 20 yüzyılın başlarından ortasına kadar Alman ordusu ağrı kesici olarak Türk tütünü öneriyor. Tabii Türk tütünü denince akla direkt Adıyaman Tütünü, Adıyaman tütünü deyince ise aklımıza direkt Adıyaman Çelikhan Tütünü geliyor. Adıyaman Çelikhan Tütünü Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde doğanın için de kimyasal tarımdan uzak organik ve doğal bir biçimde Anadolu çiftçisinin ellerinde, alın teriyle birlikte Türkiye’nin içimi en rahat ve keyif verici tütünü haline geliyor. İlçenin 44.200 dekarlık tarım alanın, 30.000 dekarlık kısmı tütün üretimi için kullanılıyor.

Tabi hal böyle olunca Adıyaman Çelikhan halkı için tütün üretimi adeta bir yaşam kaynağı halini alıyor ve haliyle özenle ekilip kıyılan bu tütünlerin lezzetine doyum olmuyor.

Açık Tütün Fiyatları
Adıyaman tütünü fiyatları talep ve arz doğrultusunda değişmektedir , açık tütün fiyatları genelde tütün ekimine doğru yükselmektedir açık tütün fiyatları hasat zamanı düşmektedir.

 

Perakende Adıyaman Tütünü Fiyatları
Adıyaman Tütünü Normal: 80 TL
Adıyaman Tütünü Lüxs : 90 TL
Adıyaman Tütünü Ultra Lüxs : 100 TL
Çelikhan Tütünü Ultra Lüxs : 120 TL
Çelikhan Tütünü Algan : 140 TL
Çelikhan Tütünü Özel Dağ : 180 TL

 

Çelikhan Tütünü Fiyat

En güzel tütünlerimizin yetiştiği Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinden çıkan Çelikhan tütünü, sarımı kolay ve içimi hafif olmasıyla çoğu tüketici tarafından tercih edilmektedir. Onca tüketici tabii ki bu tütünü uygun fiyata bulmak için öncelikle Çelikhan tütünü fiyat araştırması yapma ihtiyacı duymaktadır. Birçok tütün dükkanında bulunan ve internet üzerinden siparişle de elinize ulaşabilen Çelikhan tütünü fiyat açısından diğer tütünlere göre daha uyguna gelmektedir.

Genellikle piyasada kilosu 50 ile 120 TL arasında değişiklik gösteren bu tütün, çeşitlerine göre farklı fiyatlar almaktadır. Örneğin Lüks Çelikhan tütünü kilosu 50-60 TL arası fiyatlandırılırken Süper İçim Çelikhan tütününün fiyatı kilosu 60-70 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Tütünün kalitesi arttıkça fiyatı da artmaktadır. Örneğin Çelikhan Süper Lüx tütün kilosu 100 TL’den, Çelikhan Ultra Süper Lüx tütün ise kilosu yaklaşık 120 TL’den satılmaktadır. Böylece tüketicileri tarafından makaron ile, sarma kağıdına sarılarak ya da pipo ile tüketilebilen Çelikhan tütünü, dışarıdan satın aldığınız sigaraya göre çok daha uygun bir fiyata gelmektedir.

 

 

 
 

 

 

Ana Sayfa

Bizi Arayın

Whatsapp

Sipariş

© 2020 Adıyaman Tütüncüler Derneği . Tüm Hakları Saklıdır.