En iyi adıyaman tütünü adıyaman tütünü

        En iyi adıyaman tütünü

En iyi adıyaman tütünü

Orta İçimli Lüks Adıyaman  Tütünü 120 ₺
Hafif İçimli Lüks Adıyaman  Tütünü 120 ₺
Ultra Süper Lüks Adıyaman Tütünü   100 ₺
Ekonomik Çelikhan Tütünü  100 ₺
Parlement İçimli Süper Çelikhan Tütünü  120 TL 
Orta İçimli lüks Adıyaman  Tütünü  80 ₺
Hafif İçimli Lüks Adıyaman  Tütünü  80 ₺
Ekonomik Süper Adıyaman Tütünü     80 ₺
İso Küba Çikolata Aromalı Adıyaman Tütünü  100 ₺
El Meto Küba Çikolata Aromalı Adıyaman Tütünü  100 ₺
Dökme 2005 Tütünü ve Dökme Redline Tekel Tütünü  80 ₺

 

En iyi adıyaman tütünü hangisi

Sigaraya verilen paralar bütçeleri ciddi anlamda zorladığı için ve tütün kullanımının çok daha ekonomik olması nedeni ile tütüne olan ilgi her geçen gün artıyor. Bu ilgi artışı sebebiyle de tütün satışı yapan şirket ve merkezlerin sayısı da aynı oranda artıyor.

Sizlerde sigaraya yüksek bedeller ödemek istemiyorsanız ve tütün kullanımı ile bu ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız en kaliteli ve en uygun fiyatlı tütünleri bulmalısınız. Bunun için ülkemizde Adıyaman yöresinde yetiştirilen ve en kıymetli tütün olarak malum Çelikhan tütünü kullanabilirsiniz.

Çelikhan tütünü öteki tütünlere göre boğazcaı az yakan ve içildiğinde ağızda acı bir tat bırakmayan özel bir tütün çeşididir. Piyasada birçok yerden temin edebileceğiniz Çelikhan tütünü ile ilgili karşılaşabileceğiniz en önemli sorun bu isimle satılan tütünlerin aslında Çelikhan tütünü olmamasıdır. Bunun önüne geçebilmek ve en güvenli şekilde tütün alışverişi yapabilmek için Çelikhan tütünü üreticilerine direk olarak ulaşabilmek sizler için en ideal yöntem olacaktır.

 

En Kaliteli Çelikhan Tütünü

Adıyaman Çelikhan ilçesinde yetiştirilen tüm tütünler yüksek kalitede sizlere sunulmaktadır. İzoloğlu Tütün firması olarak biz bu yörelerde tütün yetiştiriciliği yapıyoruz. Ve yetiştirmiş olduğumuz tütünleri yine kendimiz kıyarak online alışveriş sayfamız üzerinden sizlere ulaştırıyoruz. En kaliteli Çelikhan tütünü için web sayfamıza giriş yapabilirsiniz.

 

Ana Sayfa

Bizi Arayın

Whatsapp

Sipariş

© 2020 Adıyaman Tütüncüler Derneği . Tüm Hakları Saklıdır.